1. Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

Zmiana na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

10 czerwca 2024 r. w Ośrodku Spotkania Kultur w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się uroczysta zbiórka w związku z przekazaniem obowiązków Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej. Pożegnano dotychczasowego komendanta Podinspektora Jarosława Kmiecia, który w dąbrowskiej Policji pracował przez 28 lat, a przez ostanie 4 lata kierował tą jednostką. Teraz będzie pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Bochni. Obowiązki na stanowisku Komendanta Powiatowego Policji w Dąbrowie Tarnowskiej powierzono insp. Jerzemu Polczykowi, dotychczasowemu Komendantowi Powiatowemu w Policji w Bochni. Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek w imieniu własnym oraz Wicestarosty Krzysztofa Bryka i Przewodniczącej Rady Powiatu Dąbrowskiego dr Marty Chrabąszcz podziękował podinspektorowi Jarosławowi Kmieciowi za wzorową i sumienną pracę na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Wyraził również wdzięczność za wieloletnią współpracę, organizowane w partnerstwie liczne akcje i przedsięwzięcia, a także uczestnictwo w uroczystościach patriotycznych i wydarzeniach kulturalnych. W imieniu samorządu powiatowego złożył także gratulacje insp. Jerzemu Polczykowi. Życzył wszelkiej pomyślności w sprawowaniu tej niezwykle ważnej funkcji i zadeklarował też chęć współpracy we wszelkich działaniach i przedsięwzięciach służących bezpieczeństwu  naszego regionu.