Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

Zapraszamy do wspólnej podróży kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

Zapraszamy do wspólnej podróży  kulinarnej po kuchniach Powiatu Dąbrowskiego

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach kulinarnych Powiatu Dąbrowskiego.

W ramach realizowanego projektu pn. „Spiżarnia Tradycji Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zaplanowano promocję dziedzictwa kulinarnego podczas IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa w Brniu w formie degustacji na terenie parku, który stanie się areną dla Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego.

Ten dzień będzie doskonałą okazją do odkrycia lokalnych przysmaków. Na odwiedzających czekają liczne stoiska z regionalnymi przysmakami. Różne rodzaje słodkie ciasta, ciasteczka, dania na ciepło – te produkty będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą 16 czerwca zespół dworsko-parkowy w Brniu.

Serdecznie zapraszamy !

Stowarzyszenie Samorządów Powiatu Dąbrowskiego serdecznie zaprasza wszystkich miłośników polskiej kuchni na niezapomnianą podróż po regionalnych tradycjach kulinarnych Powiatu Dąbrowskiego. W ramach realizowanego projektu pn. „Spiżarnia Tradycji Powiatu Dąbrowskiego” dofinansowanego przez Województwo Małopolskie, zaplanowano promocję dziedzictwa kulinarnego podczas IV Powiatowego Dnia Bezpieczeństwa w Brniu w formie degustacji na terenie parku, który stanie się areną dla Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń działających na terenie powiatu dąbrowskiego. Ten dzień będzie doskonałą okazją do odkrycia lokalnych przysmaków. Na odwiedzających czekają liczne stoiska z regionalnymi przysmakami. Różne rodzaje słodkie ciasta, ciasteczka, dania na ciepło – te produkty będą kusiły wszystkich miłośników dobrego jedzenia, którzy odwiedzą 16 czerwca zespół dworsko-parkowy w Brniu. Serdecznie zapraszamy !