Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Szachy Drużynowe Szkół Podstawowych

Szachy Drużynowe Szkół Podstawowych

Szachy Drużynowe Szkół Podstawowych
15 listopada 2023 r. w Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Do turnieju przystąpili uczniowie z podstawówek z Olesna, Gręboszowa, nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej, Radgoszczy, Szczucina i Nieczajnej Górnej.
 
I miejsce na podium zajęli szachiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, II zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy, a III uczniowie Szkoły Podstawowej w Gręboszowie.
 
Dzień później, odbyły się Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych. Uczestniczyli w nich uczniowie ze szkół podstawowych z nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówek ze Szczucina, Radgoszczy i Luszowic.
 
I miejsce na podium wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Szcucinie, a III reprezentantom Szkoły Podstawowej w Oleśnie.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

15 listopada 2023 r. w Gminna Biblioteka Publiczna w Oleśnie odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych. Do turnieju przystąpili uczniowie z podstawówek z Olesna, Gręboszowa, nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej, Radgoszczy, Szczucina i Nieczajnej Górnej.   I miejsce na podium zajęli szachiści ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, II zawodnicy ze Szkoły Podstawowej w Radgoszczy, a III uczniowie Szkoły Podstawowej w Gręboszowie.   Dzień później, odbyły się Igrzyska Dzieci w Szachach Drużynowych. Uczestniczyli w nich uczniowie ze szkół podstawowych z nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, a także podstawówek ze Szczucina, Radgoszczy i Luszowic.   I miejsce na podium wywalczyli uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. II przypadło zawodnikom ze Szkoły Podstawowej w Szcucinie, a III reprezentantom Szkoły Podstawowej w Oleśnie. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.