1. ,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Dąbrowie Tarnowskiej

,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Dąbrowie Tarnowskiej

W trakcie wydarzenia od godz. 11:00 odbywać się będą:

• bezpłatne, ogólnodostępne konsultacje dla potencjalnych beneficjentów FE w Małopolsce w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich,
  • lekcje europejskie,
  • doskonalenie kompetencji,
  • konkursy wiedzy na temat UE/FE,
  • działania promujące ekologię,
  • pokazy popularnonaukowe Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie,
  • strefa modeli edukacyjnych z Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie,
  • strefa sportowa (m.in. ścianka do wspinaczki),
  • animacje i zabawy dla dzieci,

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundusze Europejskie w Małopolsce

W sobotę 20 maja br. od godz. 11:00 zapraszamy na plac przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej na wydarzenie plenerowe pt. “Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”. W trakcie wydarzenia od godz. 11:00 odbywać się będą: bezpłatne, ogólnodostępne konsultacje dla potencjalnych beneficjentów FE w Małopolsce w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich, lekcje europejskie, doskonalenie kompetencji, konkursy wiedzy na temat UE/FE, działania promujące ekologię, pokazy popularnonaukowe Małopolskiego Centrum Nauki Cogiteon w Krakowie, strefa modeli edukacyjnych z Ogrodu Doświadczeń im. S. Lema w Krakowie, strefa sportowa (m.in. ścianka do wspinaczki), animacje i zabawy dla dzieci, Więcej informacji znajdą Państwo na stronie Fundusze Europejskie w Małopolsce https://www.rpo.malopolska.pl/wiadomosci/rozgrzewamy-wyobraznie-dopingujemy-do-dzialania-ruszaj-po-fundusze Wydarzenie realizowane w ramach kampanii upowszechniającej program regionalny “Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027″, ma zachęcić do działania i zainteresowania się środkami unijnymi na początku nowej perspektywy finansowej 2021-2027.