Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. ,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Dąbrowie Tarnowskiej

,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Dąbrowie Tarnowskiej

,,Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi” w Dąbrowie Tarnowskiej

W sobotę przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się „Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego Anna Mikosz, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski.

To spotkanie plenerowe było okazją, aby poznać szczegóły nowego programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027” i dowiedzieć się kto, kiedy i na co będzie mógł uzyskać dofinansowanie, a także gdzie szukać informacji na temat ogłaszanych konkursów i szkoleń. Eksperci dzielili się praktyczną wiedzą na temat nowego programu.

Nie zabrakło również strefy aktywności fizycznej, w której mieszkańcy mogli wziąć udział w pokazach i warsztatach z szermierki, łucznictwa, breakdance oraz spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej i torach łuczniczych.

W sobotę przed Urzędem Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się „Rozgrzewka z Funduszami Europejskimi”. W wydarzeniu uczestniczyli m.in. Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron, Radna Sejmiku Województwa Małopolskiego Anna Mikosz, Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek i Wicestarosta Krzysztof Bryk oraz Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztof Kaczmarski. To spotkanie plenerowe było okazją, aby poznać szczegóły nowego programu „Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027” i dowiedzieć się kto, kiedy i na co będzie mógł uzyskać dofinansowanie, a także gdzie szukać informacji na temat ogłaszanych konkursów i szkoleń. Eksperci dzielili się praktyczną wiedzą na temat nowego programu. Nie zabrakło również strefy aktywności fizycznej, w której mieszkańcy mogli wziąć udział w pokazach i warsztatach z szermierki, łucznictwa, breakdance oraz spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej i torach łuczniczych.