Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Przebudowa drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu

Przebudowa drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu

Przebudowa drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu

W ostatnim czasie rozpoczęły się roboty budowlane obejmujące przebudowę drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu. Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi ponad 2 km. Przebudowa ta usprawni komunikację mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym „Malowaną Wieś”.

Zadanie realizowane jest ze środków pochodzących z dofinansowania przyznanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a jego koszt to 8,5 mln zł.

Prosimy kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie istniejącego placu budowy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.

źródło: Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej

W ostatnim czasie rozpoczęły się roboty budowlane obejmujące przebudowę drogi powiatowej nr 1309K w Zalipiu. Łączna długość przebudowywanej drogi wynosi ponad 2 km. Przebudowa ta usprawni komunikację mieszkańcom oraz turystom odwiedzającym „Malowaną Wieś”. Zadanie realizowane jest ze środków pochodzących z dofinansowania przyznanego w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, a jego koszt to 8,5 mln zł. Prosimy kierujących o zachowanie szczególnej ostrożności w obrębie istniejącego placu budowy. Za wszelkie niedogodności przepraszamy. źródło: Zarząd Drogowy w Dąbrowie Tarnowskiej