Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt

Powiatowa Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt
Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym.
 
I miejsce na podium wywalczyła drużyna reprezentująca I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentantki Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.
 
Zawodniczki otrzymały puchary i medale.

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

 

Dziś na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Licealiada w Halowej Piłce Nożnej dziewcząt. Zawody rozegrano systemem każdy z każdym.   I miejsce na podium wywalczyła drużyna reprezentująca I Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej, II miejsce zajęły uczennice Zespołu Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej, a III reprezentantki Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie.   Zawodniczki otrzymały puchary i medale. Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.