Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Malarstwo Edmunda Wilka w SCKiB w Szczucinie

Malarstwo Edmunda Wilka w SCKiB w Szczucinie

Malarstwo Edmunda Wilka w SCKiB w Szczucinie
5 lipca 2024 r. w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie odbył się wernisaż rozpoczynający wystawę malarstwa Edmunda Wilka z Dąbrowy Tarnowskiej. Była to ostatnia indywidualna wystawa artysty, który po przejściu na emeryturę nie zerwał ze swoją pasją.
 
Na wernisażu nie zabrakło przedstawicieli władz powiatowych i gminnych, a także rodziny artysty, przyjaciół, miłośników sztuki i mieszkańców Szczucina. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.
 
Artystyczne popołudnie uświetnił występ laureatek Festiwalu im. Marianny Gawlik - Amelii Sieroń ze Szkoły Podstawowej w Zabrniu oraz Julii Kurnal z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słupcu.
 
Wystawę można zwiedzać do 28 sierpnia 2024r., w godzinach otwarcia SCKiB.

 

5 lipca 2024 r. w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Szczucinie odbył się wernisaż rozpoczynający wystawę malarstwa Edmunda Wilka z Dąbrowy Tarnowskiej. Była to ostatnia indywidualna wystawa artysty, który po przejściu na emeryturę nie zerwał ze swoją pasją.   Na wernisażu nie zabrakło przedstawicieli władz powiatowych i gminnych, a także rodziny artysty, przyjaciół, miłośników sztuki i mieszkańców Szczucina. Samorząd powiatowy reprezentował Starosta Dąbrowski Lesław Wieczorek.   Artystyczne popołudnie uświetnił występ laureatek Festiwalu im. Marianny Gawlik - Amelii Sieroń ze Szkoły Podstawowej w Zabrniu oraz Julii Kurnal z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słupcu.   Wystawę można zwiedzać do 28 sierpnia 2024r., w godzinach otwarcia SCKiB.