Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

Licealiada w Halowej Piłce Nożnej Chłopców

17 listopada 2023 r. na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach Licealiady.

W wyniku przeprowadzonych rozgrywek na podium stanęły drużyny reprezentujące następujące szkoły:

  • I miejsce: Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej
  • II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej
  • III miejsce: Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu
  • IV miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary i medale, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek.  

Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.

17 listopada 2023 r. na Hali sportowej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyły się powiatowe zawody w Halowej Piłce Nożnej chłopców w ramach Licealiady. W wyniku przeprowadzonych rozgrywek na podium stanęły drużyny reprezentujące następujące szkoły: I miejsce: Zespół Szkół im. K. K. Baczyńskiego w Dąbrowie Tarnowskiej II miejsce: I Liceum Ogólnokształcące im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej III miejsce: Zespół Szkół im. W. S. Reymonta w Brniu IV miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymali puchary i medale, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Lesława Wieczorka wręczył Przewodniczący Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego Mirosław Panek.   Zawody zostały zorganizowane z wykorzystaniem środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego, przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pod nazwą „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w  ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego”.