1. Znamy zwycięzców V Mistrzostw Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Znamy zwycięzców V Mistrzostw Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Znamy  zwycięzców V Mistrzostw Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej

Piąte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej już za nami. Zwycięzcą tegorocznej edycji turnieju została Biała Gwiazda. Nagrodzono również najlepszego strzelca i bramkarza rozgrywek. Wśród uczestników turnieju był Lesław Wieczorek starosta dąbrowski, który jest zawodnikiem drużyny Dąbrowskiego Towarzystwa Sportowego. W finale Biała Gwiazda pokonała drużynę Małomiasteczkowi Szczucin po rzutach karnych 2-1 (w meczu 2-2). Trzecie miejsce zdobyła drużyna "Dąbrovia" Dąbrowa Tarnowska, która pokonała drużynę Dąbrowskiego Towarzystwa Sportowego (DTS). Starosta Lesław Wieczorek nagrodził pucharami "Najlepszego Strzelca" turnieju, którym został Adrian Chłoń z Białej Gwiazdy, a także "Najlepszego bramkarza", którym został Łukasz Dunajko z Dąbrowskiego Towarzystwa Sportowego (DTS). Turniej sędziowali sędziowie podokręgu Żabno: Paweł Fido, Mateusz Libera, Paweł Gmyrek, Marek Kowalik i Bogusław Męcnarowski.