1. Zapytaj Starostę

Zapytaj Starostę

Wychodząc na przeciw współczesnym oczekiwaniom społeczeństwa informacyjnego, chcieliśmy zaprosić mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do skorzystania z nowej propozycji "Skrzynki zapytań", która umożliwi kontakt ze Starostą Dąbrowskim bez wizyty w Urzędzie. Jeśli więc szukają Państwo odpowiedzi na pytania z zakresu funkcjonowania administracji publicznej na szczeblu powiatowym, bądź chcecie podzielić się swoimi spostrzeżeniami w tym zakresie to zapraszamy do skorzystania z nowej witryny internetowej. Aby przejść do "Skrzynki zapytań" należy kliknąć na baner "ZAPYTAJ STAROSTĘ!" znajdujący się na głównej stronie internetowej Powiatu Dąbrowskiego.