1. Zaproszenie na zawody łucznicze

Hala Sportowo Widowiskowa im. Agaty Mróz-Olszewskiej

Organizatorzy:

Polski Związek Łuczniczy

Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „DABROVIA"

Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej

Patronat Honorowy:

Minister Pracy i Polityki Społecznej

Starosta Powiatu Dąbrowskiego

Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej

Patronat Medialny:

TVP Kraków

RDN Małopolska

e-Kurier Dąbrowski

Program zawodów:

15 luty 2013 (piątek)

Godz. 19.30 – oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski

16 luty 2013 (sobota)

Godz. 09.00 – kwalifikacje

Godz. 15.30 – eliminacje w konkurencjach drużynowych

17 luty 2013 (niedziela)

Godz. 09.00 – eliminacje w konkurencji indywidualnej

Godz. 14.30 – dekoracja i zakończenie Mistrzostw

Liczba uczestników:

Nazwa Zawodów: XXVIII HALOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIORÓW W ŁUCZNICTWIE VI HALOWE MŁODZIEŻOWE MISTRZOSTWA POLSKI W ŁUCZNICTWIE Termin: 16-17 luty 2013r. Miejsce: Dąbrowa Tarnowska Hala Sportowo Widowiskowa im. Agaty Mróz-Olszewskiej Organizatorzy: Polski Związek Łuczniczy Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „DABROVIA" Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Tarnowskiej Patronat Honorowy: Minister Pracy i Polityki Społecznej Starosta Powiatu Dąbrowskiego Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Patronat Medialny: TVP Kraków RDN Małopolska e-Kurier Dąbrowski Program zawodów: 15 luty 2013 (piątek) Godz. 19.30 – oficjalne otwarcie Mistrzostw Polski 16 luty 2013 (sobota) Godz. 09.00 – kwalifikacje Godz. 15.30 – eliminacje w konkurencjach drużynowych 17 luty 2013 (niedziela) Godz. 09.00 – eliminacje w konkurencji indywidualnej Godz. 12.00 – strzelania o złote medale w konkurencjach drużynowych i indywidualnych Godz. 14.30 – dekoracja i zakończenie Mistrzostw Liczba uczestników: Około 170 zawodników z 40 klubów, a liczba wszystkich uczestników osiągnie około 220 osób.