1. Zaproszenie na XIX Sesję Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej

9) podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia w 2008 roku kredytu w banku krajowy,
10) wolne wnioski,
11) zamknięcie obrad.

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 27 października 2008r. /tj. poniedziałek/ o godz. 12.00 w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. B. Joselewicza 5 w sali narad, odbędzie się sesja Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad:1) otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,2) przyjęcie porządku obrad,3) przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,4) sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,5) zapytania i interpelacje radnych,6) odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych,7) informacja o przebiegu wykonania budżetu Powiatu za I półrocze 2008 roku,8) podjęcie uchwały w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej oraz Uchwały Budżetowej Powiatu Dąbrowskiego na rok 2008,9) podjęcie uchwały w sprawie zaciągnięcia w 2008 roku kredytu w banku krajowy,10) wolne wnioski,11) zamknięcie obrad. Protokół z ostatniej sesji przedłożony jest do wglądu w Biurze Obsługi Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej.