1. ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

ZAPROSZENIE NA SPOTKANIE RODZICÓW I OPIEKUNÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Dąbrowie Tarnowskiej informuje, iż uczestnicy projektu "Dobra Przyszłość" – rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji w ramach grupy wsparcia organizują spotkanie, na które serdecznie zapraszają wszystkich rodziców i opiekunów osób niepełnosprawnych z powiatu dąbrowskiego.Spotkanie odbędzie się 11 lutego 2009r. o godz. 17.00 w Domu Katechetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej.