1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

1. otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  2. przyjęcie porządku obrad,
  3. przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji,
  4. sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  5. interpelacje i zapytania radnych,
  6. odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych,
  7. podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok,
  8. podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029,
  9. podjęcie uchwały w spawie udzielenie dotacji na wykonanie kotwienia ścian elewacji Kościoła Parafialnego pod wezwaniem Św. Katarzyny w Oleśnie,
  10. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na dofinansowanie zadania pn. „Zakup aparatury diagnostycznej i dostosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Obrazowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej”,
  11. podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do realizacji projektu pn.: „Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej” w ramach 10. Osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna,
  12. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w jednostkach prowadzonych przez Powiat Dąbrowski,
  13. podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego wchodzącego w skład Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie,
  14. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i nadania mu statutu,
  15. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w prawie przekształcenia Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej,
  16. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu,
  17. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku,
  18. podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminom zadania zarządzania drogami powiatowymi,
  19. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia gminom dotacji na zimowe utrzymanie dróg powiatowych,
  20. podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Zarządu Powiatu Dąbrowskiego,
  21. wolne wnioski,
  22. zamknięcie posiedzenia.
Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się w poniedziałek, 23 września 2019 roku o godzinie 10:00 w sali obrad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, interpelacje i zapytania radnych, odczytanie pisemnych odpowiedzi na interpelacje i zapytania radnych, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie powiatu dąbrowskiego na 2019 rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w Wieloletniej Prognozie Finansowej Powiatu Dąbrowskiego na lata 2019-2029, podjęcie uchwały w spawie udzielenie dotacji na wykonanie kotwienia ścian elewacji Kościoła Parafialnego pod wezwaniem Św. Katarzyny w Oleśnie, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia dotacji na dofinansowanie zadania pn. „Zakup aparatury diagnostycznej i dostosowanie pomieszczeń Zakładu Diagnostyki Obrazowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej”, podjęcie uchwały w sprawie przystąpienia do realizacji projektu pn.: „Zajęcia dodatkowe dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Dąbrowie Tarnowskiej” w ramach 10. Osi priorytetowej Wiedza i Kompetencje Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 Działanie 10.1 Rozwój kształcenia ogólnego Poddziałanie 10.1.4 Małopolska Chmura Edukacyjna, podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w jednostkach prowadzonych przez Powiat Dąbrowski, podjęcie uchwały w sprawie stwierdzenia przekształcenia Ośrodka Dokształcania i Doskonalenia Zawodowego wchodzącego w skład Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie utworzenia Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie i nadania mu statutu, podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w prawie przekształcenia Szkolnego Schroniska Młodzieżowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie kolejnej umowy najmu, podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie określenia zadań na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w 2019 roku, podjęcie uchwały w sprawie powierzenia gminom zadania zarządzania drogami powiatowymi, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia gminom dotacji na zimowe utrzymanie dróg powiatowych, podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność Zarządu Powiatu Dąbrowskiego, wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.