1. Zaproszenie na apel z okazji 72 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej

Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej
Stanisławem Początkiem

II Wojny Światowej.

Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski wraz z Burmistrzem Dąbrowy Tarnowskiej Stanisławem Początkiem serdecznie zapraszają Mieszkańców Powiatu Dąbrowskiego do udziału w uroczystych obchodach 72 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej. Wzorem lat ubiegłych uroczystość odbędzie się 1 września o godz. 1200 przed Pomnikiem Poległych w Parku Miejskim w Dąbrowie Tarnowskiej. Szczególnie zapraszamy kombatantów, samorządowców, społeczności szkolne, stowarzyszenia i instytucje, aby uczcić pamięć ofiar II Wojny Światowej, wspólnie składając wiązanki kwiatów i paląc znicze.