1. Zaproszenie do udziału w projekcie

Zaproszenie do udziału w projekcie

Koło Gospodyń Wiejskich w Niwkach oraz Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Lokalnego Gminy Olesno serdecznie zapraszają mieszkańców Niwek (gmina Olesno) do udziału w zajęciach realizowanych w ramach projektu „Budzimy Niwki - twórcze warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych".

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/22_Zaproszenie_do_udzialu_w_projekcie/Slajd1.JPG

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/22_Zaproszenie_do_udzialu_w_projekcie/Slajd2.JPG

files/aktualnosci/2015/07_lipiec/22_Zaproszenie_do_udzialu_w_projekcie/Slajd3.JPG