Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Zapraszamy na Rodzinny Rajd Rowerowy

Znakomita atmosfera i aktywność na świeżym powietrzu – tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie w niedzielę 17 czerwca 2018 roku. Na zawodników czekają ciekawie przygotowane trasy oraz darmowy posiłek.

Wystarczy sprawny rower i dobre chęci, by czerwcową niedzielę spędzić na świeżym powietrzu, ciesząc się uroczymi krajobrazami Szczucina i okolic.

Organizatorzy Rajdu zaplanowali aż trzy urozmaicone trasy. Różnią się między sobą dystansami, przez co swoich sił na rowerze mogą spróbować także ci, którzy nie jeżdżą regularnie. Trasa mini to 10 kilometrów, midi to 24 kilometry, a maxi – 40 kilometrów. Wszystkie one zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym.

Także na Placu od godziny 10:00 będą przyjmowane zapisy. Start w Rajdzie jest bezpłatny. Każdy rowerzysta otrzymuje numer startowy, mapkę Rajdu oraz bloczek na ciepły posiłek, wydawany po przejechaniu dystansu. Start zaplanowano na godzinę 12:00.

Pamiętano również o najmłodszych mieszkańcach: od godziny  14:00 rozpoczną się zapisy dzieci. Ścigać się będą one na krótkim i bezpiecznym dystansie. Start dziecięcych zawodów o godzinie 15:00. Każdy z młodych rowerzystów otrzyma pamiątkowy dyplom.

Przez całe niedzielne popołudnie, aż do godziny 16:30, na Placu wydawane będą ciepłe posiłki, zostaną zorganizowane konkursy i występy.

Zachęcamy do spędzenia tego dnia na rowerze!

Więcej szczegółów i regulamin Rajdu znajduje się na stronie www.rodzinnerajdyrowerowe2018.pl.

Projekt Rodzinne Rajdy Rowerowe jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Przemysław Zieliński/Agencja reklamowa Wielka Radość

 

Znakomita atmosfera i aktywność na świeżym powietrzu – tak zapowiada się Rodzinny Rajd Rowerowy, który odbędzie się w Szczucinie w niedzielę 17 czerwca 2018 roku. Na zawodników czekają ciekawie przygotowane trasy oraz darmowy posiłek. Wystarczy sprawny rower i dobre chęci, by czerwcową niedzielę spędzić na świeżym powietrzu, ciesząc się uroczymi krajobrazami Szczucina i okolic. Organizatorzy Rajdu zaplanowali aż trzy urozmaicone trasy. Różnią się między sobą dystansami, przez co swoich sił na rowerze mogą spróbować także ci, którzy nie jeżdżą regularnie. Trasa mini to 10 kilometrów, midi to 24 kilometry, a maxi – 40 kilometrów. Wszystkie one zaczynają i kończą się na Placu Parafialnym. Także na Placu od godziny 10:00 będą przyjmowane zapisy. Start w Rajdzie jest bezpłatny. Każdy rowerzysta otrzymuje numer startowy, mapkę Rajdu oraz bloczek na ciepły posiłek, wydawany po przejechaniu dystansu. Start zaplanowano na godzinę 12:00. Pamiętano również o najmłodszych mieszkańcach: od godziny  14:00 rozpoczną się zapisy dzieci. Ścigać się będą one na krótkim i bezpiecznym dystansie. Start dziecięcych zawodów o godzinie 15:00. Każdy z młodych rowerzystów otrzyma pamiątkowy dyplom. Przez całe niedzielne popołudnie, aż do godziny 16:30, na Placu wydawane będą ciepłe posiłki, zostaną zorganizowane konkursy i występy. Zachęcamy do spędzenia tego dnia na rowerze! Więcej szczegółów i regulamin Rajdu znajduje się na stronie www.rodzinnerajdyrowerowe2018.pl. Projekt Rodzinne Rajdy Rowerowe jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego. Przemysław Zieliński/Agencja reklamowa Wielka Radość