1. Zapraszamy na imprezę "Pożegnanie Lata 2013"

Zapraszamy na imprezę "Pożegnanie Lata 2013"

Zapraszamy na imprezę

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00.

W programie przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz dorosłych m.in.:

- koncert kapeli podwórkowej „Wiarusy”.

- pokaz tańców latynoamerykańskich,

- koncert zespołu „West Saillors”,

- liczne konkursy i zabawy dla dzieci z nagrodami.

O godzinie 21.00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Serdecznie zapraszamy!

files/aktualnosci/2013/08_sierpien/20_Zaproszenie_na_pozegnanie_lata_2013/pozegnanie_2013.jpg

25 sierpnia 2013 r. w Gminnym Ośrodku Wodnym w Narożnikach odbędzie się impreza kulturalno -rekreacyjną pod nazwą „Pożegnanie Lata 2013” pod honorowym patronatem Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego. Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Gminy w Radgoszczy, a partnerem Województwo Małopolskie. Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. W programie przewidziane jest mnóstwo atrakcji dla dzieci oraz dorosłych m.in.: - „Zasmakuj w Małopolsce” – promocja produktów regionalnych połączona z ich degustacją, - koncert kapeli podwórkowej „Wiarusy”. - pokaz tańców latynoamerykańskich, - koncert zespołu „West Saillors”, - liczne konkursy i zabawy dla dzieci z nagrodami. O godzinie 20.00. rozpocznie się zabawa taneczna, do której będzie przygrywał zespół Keys.  O godzinie 21.00 odbędzie się pokaz sztucznych ogni. Serdecznie zapraszamy!