1. Zakończenie roku szkolnego w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Zakończenie roku szkolnego w ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Zakończenie dziesięciu miesięcy nauki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, rozpoczęto mszą św. w Kościele parafialnym Matki Boskiej Szkaplerznej, w której uczestniczyli dyrektorzy i uczniowie ZSP nr 1 i nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski.Na uroczystej akademii szkolnej w ZSP nr 1, nagrody książkowe najlepszym uczniom wręczyli: Wicestarosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski i Dyrektor Szkoły Marta Chrabąszcz. Wicestarosta złożył podziękowania dla nauczycieli za całoroczną pracę edukacyjną i uczniom za osiągnięcia w nauce- w minionym roku szkolnym. Przekazał również życzenia udanych wakacji i bezpiecznego powrotu do szkoły we wrześniu, od Starosty Dąbrowskiego i Przewodniczącego Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej Roberta Kądzielawy. W imieniu Rady Rodziców życzenia i gratulacje złożyła wszystkim Przedstawicielka Rady Rodziców- Maria Pikuła.W imieniu uczniów słowa głębokiego szacunku i uznania za wysiłek pedagogiczny dla nauczycieli szkoły, wyraziła uczennica Wioletta Pulnik.