1. Zadbaj o swój słuch - zapraszamy na bezpłatne badania

Zadbaj o swój słuch - zapraszamy na bezpłatne badania

Poniedziałek 9:00 – 13:00
Wtorek, Środa 10:00 – 16:00
Czwartek 9:00 – 13:00

Od lutego br. firma MARMED prowadzi akcję, dzięki której mieszkańcy Powiatu Dąbrowskiego będą mogli całkowicie bezpłatnie wykonać badanie słuchu i skorzystać z fachowej konsultacji audioprotetyków.Sposobem na wykrycie zaburzeń słuchu jest badanie audiometryczne. To proste, bezpieczne i bezbolesne badanie słuchu powinno być traktowane na równi z kontrolnymi badaniami ogólnymi naszego stanu zdrowia.Badanie można będzie wykonać w gabinecie audioprotetycznym w Dąbrowie Tarnowskiej na ul. Szpitalnej 1 (Hotel Pielęgniarek), który czynny będzie w następujących dniach: Poniedziałek 9:00 – 13:00 Wtorek, Środa 10:00 – 16:00 Czwartek 9:00 – 13:00 Wszyscy zainteresowani sprawdzeniem swojego słuchu proszeni są o wcześniejsze zarejestrowanie. Można to zrobić osobiście i telefonicznie, tel. 505 170 975 Problem ubytku słuchu oraz szumów usznych dotyczy milionów ludzi na całym świecie. Coraz więcej osób ma problemy ze słuchem. Niestety najczęściej proces ten przebiega bezboleśnie i niezauważalnie powodując wiele kłopotów w komunikowaniu się i w konsekwencji gorszą jakość życia. Jednak bardzo często osoby cierpiące na ubytek słuchu ignorują go lub wręcz zaprzeczają jego istnieniu, uznając go za coś wstydliwego. To bardzo poważny błąd – długotrwałe ograniczenie kontaktu z innymi ludźmi i obniżona sprawność mogą prowadzić m.in. do depresji, wraz ze wszystkimi towarzyszącymi jej konsekwencjami. Jeżeli nabieramy podejrzeń, że my lub któryś z naszych najbliższych ma problemy ze słuchem powinniśmy jak najszybciej zgłosić się do specjalisty.