1. XXXII Sesja Rady Powiatu

XXXII Sesja Rady Powiatu

w dąbrowskim szpitalu.

Rada Powiatu podjęła także następujące uchwały:

w spotkaniu i zakończył obrady.

W dniu dzisiejszym w budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się XXXII Sesja Rady Powiatu w Dąbrowie Tarnowskiej. Wśród zaproszonych gości obecni byli: Stanisław Początek Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, Bogdan Tabiś Komendant Powiatowy Policji w Dąbrowie Tarnowskiej, Adam Rzemiński Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej, Grażyna Dudajek Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Dąbrowie Tarnowskiej a także dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych. Otwarcia sesji dokonał Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa, następnie Radni przyjęli protokół z poprzedniej sesji. Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski przedstawił zebranym sprawozdanie z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami, po których nastąpiły zapytania i interpelacje dotyczące m.in. dróg powiatowych, rozbudowy parkingu przy ARiMR w Dąbrowie Tarnowskiej oraz spraw związanych z inwestycjamiw dąbrowskim szpitalu. Rada Powiatu podjęła także następujące uchwały:1) w sprawie zmian w Uchwale Budżetowej oraz Uchwały Budżetowej Powiatu Dąbrowskiego na rok 2009,2) w sprawie uchylenia uchwały wyrażającej wolę nieodpłatnego nabycia nieruchomości wraz z infrastrukturą od PKP S.A. Radni przyjęli również informację o przebiegu wykonania budżetu Powiatu za I półrocze 2009 roku. Na zakończenie obrad Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa podziękował wszystkim za udziałw spotkaniu i zakończył obrady.