Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. XXVII Powiatowy „Bieg Sokoła” już za nami

XXVII Powiatowy „Bieg Sokoła” już za nami

XXVII Powiatowy „Bieg Sokoła” już za nami

W środę 3 października 2018 r. nad zalewem w Narożnikach już po raz XXVII odbył się Powiatowy „Bieg Sokoła”, w którym wzięło udział ponad 200 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Radgoszcz oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu dąbrowskiego. Aby tradycji stało się zadość młodzi uczestnicy biegu pomimo kapryśnej aury „na sportowo” uczcili bohaterów walczących o niepodległość naszej ojczyzny. Patronat honorowy nad zawodami objęli: Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Marek Lupa wójt gminy Radgoszcz.

Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Radgoszczy oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Wyniki klasyfikacji generalnej szkół:

Kategoria: szkoły podstawowe

1 miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy

2 miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach

3 miejsce: Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym

 

Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne

1 miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

2 miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

3 miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie

 

WYNIKI KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ:


KATEGORIA A (szkoły podstawowe: klasy 1-3) – dziewczęta:
1 miejsce – Aurelia Kilian (SP w Luszowicach)
2 miejsce – Wiktoria Błachaniec (SP w Radgoszczy)
3 miejsce – Aneta Ogorzelec (SP w Luszowicach)
4 miejsce – Dagmara Frąc (SP w Zarzeczu Dużym)
5 miejsce – Faustyna Wałaszek (SP w Luszowicach)

KATEGORIA A (szkoły podstawowe: klasy 1-3) – chłopcy:
1 miejsce – Kacper Nęga (SP w Radgoszczy)
2 miejsce – Bartosz Pikul (SP w Luszowicach)
3 miejsce – Jakub Toczek (SP w Zarzeczu Dużym)
4 miejsce – Adrian Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym)
5 miejsce – Tobiasz Machnik (SP w Radgoszczy)

KATEGORIA B (szkoły podstawowe: klasy 4-6) – dziewczęta:
1 miejsce – Karolina Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym)
2 miejsce – Weronika Piekielniak (SP w Zarzeczu Dużym)
3 miejsce – Kinga Starzyk (SP w Luszowicach)
4 miejsce – Marlena Galus (SP w Luszowicach)
5 miejsce – Wiktoria Krechniak (SP w Radgoszczy)

KATEGORIA B (szkoły podstawowe: klasy 4-6) – chłopcy:
1 miejsce – Krystian Bąba (SP w Radgoszczy)
2 miejsce – Dominik Podosek (SP w Radgoszczy)
3 miejsce – Piotr Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym)
4 miejsce – Adrian Wąż (SP w Radgoszczy)
5 miejsce – Konrad Zawiłowicz (SP w Radgoszczy)

KATEGORIA C (klasy VII, VIII i gimnazjum) – dziewczęta:
1 miejsce – Kinga Saładyga (SP w Radgoszczy)
2 miejsce – Martyna Minorczyk (SP w Radgoszczy)
3 miejsce – Magdalena Ryczek (SP w Radgoszczy)
4 miejsce – Sylwia Pyzik (SP w Luszowicach)
5 miejsce – Marcelina Kolak (SP w Luszowicach)

KATEGORIA C (klasy VII, VIII i gimnazjum) – chłopcy:
1 miejsce – Sebastian Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym)
2 miejsce – Damian Przybyło (SP w Zarzeczu Dużym)
3 miejsce – Gabriel Kolak (SP w Luszowicach)
4 miejsce – Kacper Mazurkiewicz (SP w Luszowicach)
5 miejsce – Patryk Pikul (SP w Radgoszczy)

KATEGORIA D (szkoły ponadgimnazjalne) – dziewczęta:
1 miejsce – Bober Sylwia (PCEiKZ w Szczucinie)
2 miejsce – Julia Saładyga (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
3 miejsce – Ewelina Wąż (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
4 miejsce – Paulina Pyzik (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
5 miejsce – Aleksandra Wałaszek (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)

KATEGORIA D (szkoły ponadgimnazjalne) – chłopcy:
1 miejsce – Mateusz Proczka (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
2 miejsce – Tomasz Mazur (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
3 miejsce – Radosław Kułaga (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej)
4 miejsce – Matusz Kareta (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej)
5 miejsce – Jakub Frąc (PCEiKZ w Szczucinie)

Dla laureatów „Biegu Sokoła” przewidziano pamiątkowe medale, dyplomy i puchary, które w imieniu organizatorów wręczali wicestarosta dąbrowski Marek Kopia oraz Marek Lupa wójt Gminy Radgoszcz.

Foto: Urząd Gminy w Radgoszczy

W środę 3 października 2018 r. nad zalewem w Narożnikach już po raz XXVII odbył się Powiatowy „Bieg Sokoła”, w którym wzięło udział ponad 200 uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Radgoszcz oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu dąbrowskiego. Aby tradycji stało się zadość młodzi uczestnicy biegu pomimo kapryśnej aury „na sportowo” uczcili bohaterów walczących o niepodległość naszej ojczyzny. Patronat honorowy nad zawodami objęli: Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski oraz Marek Lupa wójt gminy Radgoszcz. Organizatorami imprezy byli: Urząd Gminy w Radgoszczy oraz Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Wyniki klasyfikacji generalnej szkół: Kategoria: szkoły podstawowe 1 miejsce: Szkoła Podstawowa w Radgoszczy 2 miejsce: Szkoła Podstawowa w Luszowicach 3 miejsce: Szkoła Podstawowa w Zarzeczu Dużym   Kategoria: szkoły ponadgimnazjalne 1 miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej 2 miejsce: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej 3 miejsce: Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie   WYNIKI KLASYFIKACJI INDYWIDUALNEJ: KATEGORIA A (szkoły podstawowe: klasy 1-3) – dziewczęta: 1 miejsce – Aurelia Kilian (SP w Luszowicach) 2 miejsce – Wiktoria Błachaniec (SP w Radgoszczy) 3 miejsce – Aneta Ogorzelec (SP w Luszowicach) 4 miejsce – Dagmara Frąc (SP w Zarzeczu Dużym) 5 miejsce – Faustyna Wałaszek (SP w Luszowicach) KATEGORIA A (szkoły podstawowe: klasy 1-3) – chłopcy: 1 miejsce – Kacper Nęga (SP w Radgoszczy) 2 miejsce – Bartosz Pikul (SP w Luszowicach) 3 miejsce – Jakub Toczek (SP w Zarzeczu Dużym) 4 miejsce – Adrian Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym) 5 miejsce – Tobiasz Machnik (SP w Radgoszczy) KATEGORIA B (szkoły podstawowe: klasy 4-6) – dziewczęta: 1 miejsce – Karolina Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym) 2 miejsce – Weronika Piekielniak (SP w Zarzeczu Dużym) 3 miejsce – Kinga Starzyk (SP w Luszowicach) 4 miejsce – Marlena Galus (SP w Luszowicach) 5 miejsce – Wiktoria Krechniak (SP w Radgoszczy) KATEGORIA B (szkoły podstawowe: klasy 4-6) – chłopcy: 1 miejsce – Krystian Bąba (SP w Radgoszczy) 2 miejsce – Dominik Podosek (SP w Radgoszczy) 3 miejsce – Piotr Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym) 4 miejsce – Adrian Wąż (SP w Radgoszczy) 5 miejsce – Konrad Zawiłowicz (SP w Radgoszczy) KATEGORIA C (klasy VII, VIII i gimnazjum) – dziewczęta: 1 miejsce – Kinga Saładyga (SP w Radgoszczy) 2 miejsce – Martyna Minorczyk (SP w Radgoszczy) 3 miejsce – Magdalena Ryczek (SP w Radgoszczy) 4 miejsce – Sylwia Pyzik (SP w Luszowicach) 5 miejsce – Marcelina Kolak (SP w Luszowicach) KATEGORIA C (klasy VII, VIII i gimnazjum) – chłopcy: 1 miejsce – Sebastian Wawrzonek (SP w Zarzeczu Dużym) 2 miejsce – Damian Przybyło (SP w Zarzeczu Dużym) 3 miejsce – Gabriel Kolak (SP w Luszowicach) 4 miejsce – Kacper Mazurkiewicz (SP w Luszowicach) 5 miejsce – Patryk Pikul (SP w Radgoszczy) KATEGORIA D (szkoły ponadgimnazjalne) – dziewczęta: 1 miejsce – Bober Sylwia (PCEiKZ w Szczucinie) 2 miejsce – Julia Saładyga (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) 3 miejsce – Ewelina Wąż (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej) 4 miejsce – Paulina Pyzik (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej) 5 miejsce – Aleksandra Wałaszek (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) KATEGORIA D (szkoły ponadgimnazjalne) – chłopcy: 1 miejsce – Mateusz Proczka (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) 2 miejsce – Tomasz Mazur (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej) 3 miejsce – Radosław Kułaga (ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej) 4 miejsce – Matusz Kareta (ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej) 5 miejsce – Jakub Frąc (PCEiKZ w Szczucinie) Dla laureatów „Biegu Sokoła” przewidziano pamiątkowe medale, dyplomy i puchary, które w imieniu organizatorów wręczali wicestarosta dąbrowski Marek Kopia oraz Marek Lupa wójt Gminy Radgoszcz. Foto: Urząd Gminy w Radgoszczy