1. Wsparcie dla przedsiębiorców i NGO w perspektywie finansowej 2014-2020

Wsparcie dla przedsiębiorców i NGO w perspektywie finansowej 2014-2020

Serdecznie zapraszamy!

files/aktualnosci/2017/05_Maj/25_Spotkanie_dotyczace_wsparcia_dla_przedsiebiorcow_i_NGO/program2.jpg

files/aktualnosci/2017/05_Maj/25_Spotkanie_dotyczace_wsparcia_dla_przedsiebiorcow_i_NGO/program.jpg

7 czerwca 2017 r. (środa), w godzinach od 14:00 do 17:00 w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej przy ul. Berka Joselewicza 5 (Sala narad) odbędzie się spotkanie informacyjne, dotyczące możliwości wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020 z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. Stanisław Sorys wicemarszałek Województwa Małopolskiego oraz Tadeusz Kwiatkowski starosta dąbrowski zapraszają wszystkich mieszkańców powiatu dąbrowskiego, zainteresowanych tematyką pozyskiwania dotacji unijnych, na spotkanie informacyjne w zakresie dostępnych źródeł wsparcia dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych w perspektywie finansowej 2014-2020. Swój udział w charakterze prelegenta zadeklarowała również Lokalna Grupa Działania Prowent. Serdecznie zapraszamy!