1. Turniej piłki siatkowej dla dorosłych o Puchar Starosty Dąbrowskiego

Turniej piłki siatkowej dla dorosłych o Puchar Starosty Dąbrowskiego

W zawodach wzięło udział 5 drużyn.

W dniu 15.11.2008 r. w Zespole Szkół Publicznych w Radgoszczy odbył się TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DLA DOROSŁYCH O PUCHAR STAROSTY POWIATU DĄBROWSKIEGO. Głównym celem turnieju było uczczenie 90 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości, jak również integracja środowiska oraz rozpowszechnianie aktywności fizycznej wśród dorosłych.W zawodach wzięło udział 5 drużyn.I miejsce zdobyła drużyna URZĘDU GMINY W RADGOSZCZY, która z pewnością dostarczała kibicom sporo emocji, II miejsce NAUCZYCIELE – ŻABNO, III miejsce RADOMYŚL WIELKI, IV miejsce NAUCZYCIELE LICEUM IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W DĄBROWIE TARNOWSKIEJ , V miejsce - ambitnie walcząca do końca reprezentacja NAUCZYCIELI GIMNAZJUM W RADGOSZCZY.Wszystkie drużyny zostały uhonorowane pucharami, dyplomami i piłkami do gry w piłkę siatkową, które ufundował Starosta Powiatu Dąbrowskiego. Trzy pierwsze miejsca otrzymały również medale a najlepszy zawodnik z każdej drużyny statuetkę.Nagrody wręczali: Starosta Dąbrowski - Wiesław Krajewski, Wójt Gminy Radgoszcz - Marek Lupa, Wice-Wójt Gminy Radgoszcz - Mirosław Burzec oraz dyrektor ZSP w Radgoszczy - Maria Dubiel.Była to kolejna impreza sportowa, nad którą pieczę organizatorską sprawowała dyrekcja Zespołu Szkół Publicznych w Radgoszczy, Uczniowski Klub Sportowy „Spartakus" (pod kierownictwem Pani Agnieszki Piotrowicz) i Powiatowy Szkolny Związek Sportowy.