1. Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo" RDN Małopolska

Starosta Tadeusz Kwiatkowski w „Słowo za słowo

Zachęcamy do obejrzenia wywiadu:
16 maja 2018 roku, w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", poprowadzonym przez Ewę Biedroń mogliśmy posłuchać wywiadu ze starostą dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim. Tematem rozmów był między innymi kolejny projekt w zakresie turystyki realizowany w naszym powiecie, dzięki któremu powstanie ścieżka rowerowa na trasie Szczucin - Samocice. Rozmawiano również o planowanych inwestycjach drogowych, rozstrzygniętym przetargu na kontynuację budowy obwodnicy Dąbrowy Tarnowskiej, a także o budowie strażnicy w Dąbrowie Tarnowskiej. Zachęcamy do obejrzenia wywiadu: