1. Starosta Dąbrowski wspiera Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

Starosta Dąbrowski wspiera Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

W dniach 17-19 września br. w Katowickiej Hali Widowiskowo-Sportowej „Spodek" w Katowicach odbędzie się II Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej. Przypominamy, że Agata Mróz –Olszewska była zawodniczką kadry narodowej w piłce siatkowej, pochodzącą z Tarnowa, która przegrała walkę z białaczką 2 lata temu.Każdy uczestnik imprezy poprzez kupno biletu przyczyni się do rozpropagowania krwiodawstwa, krwiolecznictwa i transplantacji szpiku kostnego.Organizatorzy idei: „Podaruj innym cząsteczkę siebie" zapraszają do wsparcia tej imprezy, poprzez udział w niej oraz zamieszczanie informacji na stronach internetowych urzędów i instytucji, co na pewno przyczyni się do rozpropagowania tej szczytnej inicjatywy.Przewidywane są w programie rozgrywki narodowych reprezentacji piłki siatkowej kobiet z Republiki Czech, Republiki Chorwacji, Republiki Serbii oraz reprezentacji Polski.Oprawę muzyczną zapewnią: Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk" oraz Zespół Feel. Przewidywane są pokazy ratownictwa medycznego, udzielania pierwszej pomocy, pokazy sprawnościowe wojska, malarstwo emocjonalne dzieci i młodzieży.