1. Starosta Dąbrowski w RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Starosta Dąbrowski w RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej.

23 grudnia br. w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo", poprowadzonym przez Grzegorza Golca, mogliśmy posłuchać wywiadu z Tadeuszem Kwiatkowskim Starostą Dąbrowskim. Tematem rozmów z gospodarzem naszego powiatu było podsumowanie 2015 roku. Rozmawiano o zrealizowanych licznych inwestycjach z zakresu infrastruktury drogowej, ochrony zdrowia, kultury, oświaty i poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego regionu. Tadeusz Kwiatkowski Starosta Dąbrowski złożył również wszystkim słuchaczom Radia RDN Małopolska życzenia świąteczne. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu, który znajduje się poniżej.