1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo”

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska „Słowo za słowo”

files/aktualnosci/2014/08_sierpien/11_Starosta_w_Radiu_RDN/play.jpg

W piatek 8 sierpnia br., w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo" mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, dotyczącego aktualnej sytuacji dąbrowskiego szpitala, nowych inwestycji drogowych na terenie Powiatu Dąbrowskiego, nowych partnerów zagranicznych oraz Święcie Powiśla Dąbrowskiego. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu ze Starostą Dąbrowskim klikając w poniższy link.