1. Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska "Słowo za słowo"

Starosta Dąbrowski w programie RDN Małopolska

28 czerwca br. w porannym programie Radia RDN Małopolska „Słowo za słowo” mogliśmy posłuchać wywiadu przeprowadzonego ze Starostą Dąbrowskim Tadeuszem Kwiatkowskim, dotyczącego organizacji roku szkolnego 2013/2014, Powiatowego Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, które rusza we wrześniu oraz o przygotowaniu powiatu na nadchodzący sezon turystyczny. Zachęcamy wszystkich do odsłuchania wywiadu ze Starostą Dąbrowskim klikając w poniższy link.