1. SPROSTOWANIE !

SPROSTOWANIE !

Już na wstępie przepraszamy czytelników, którzy dali się nabrać na nasze wczorajsze primaaprilisowe żarty. Pragniemy wyjaśnić, że Powiat Dąbrowski nie nawiązał współpracy z Emiratami Arabskimi i przedstawiciele Ambasady tegoż kraju nie złożą wizyty w stolicy Powiśla Dąbrowskiego. Tym, którzy uwierzyli w nasz „międzynarodowy" psikus wyjaśniamy, że poniosła nas fantazja, jak to, co rok 1 kwietnia. Bylibyśmy jednak bardzo zadowoleni, gdyby takie kraje, jak Emiraty Arabskie były zainteresowane współpracą z naszym regionem i zainwestowaniem na terenie Powiatu Dąbrowskiego.