1. Spotkanie opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie opłatkowe pracowników Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej

14.01. br. pracownicy Starostwa Powiatowego zebrali się na uroczystym spotkaniu opłatkowym. W spotkaniu brali też udział emerytowani pracownicy Starostwa. Gospodarzem spotkania był Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski.Starosta otwierając spotkanie serdecznie powitał przybyłych gości: Proboszcza Ks. Prałata Stanisława Cyrana oraz Ks. Prałata Józefa Porembę – byłego Proboszcza dąbrowskiej parafii. Starosta podsumował miniony rok 2013 oraz podziękował pracownikom Starostwa Powiatowego za zaangażowanie w realizację zadań w ciągu całego roku. Nie zabrakło też ciepłych słów skierowanych do ks. Proboszcza, Wicestarosty Dąbrowskiego Roberta Pantery, Skarbnik Powiatu Marii Sztorc, Sekretarza Powiatu Kazimierza Tęczara oraz Doradcy Krzysztofa Michalaka.Następnie złożył wszystkim uczestnikom życzenia noworoczne. Życzenia i podziękowania złożył również Ks. Proboszcz Stanisław Cyran, po czym pobłogosławił opłatki.Po wspólnym odśpiewaniu kolędy wszyscy składali sobie życzenia, łamiąc się opłatkiem. Spotkanie upłynęło w miłej, przyjaznej i życzliwej atmosferze przy wspólnym kolędowaniu.