1. Spotkanie opłatkowe nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska

Spotkanie opłatkowe nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska

12 stycznia 2008 r. w auli im Jana Pawła II odbyło się spotkanie opłatkowe nauczycieli z dekanatu Dąbrowa Tarnowska. Mszę świętą koncelebrował ksiądz biskup Władysław Bobowski w asyście ks. prałata Józefa Poremby, ks. Władysława Janusia – proboszcza w Dąbrówkach Breńskich, ks. Władysława Jaróga – byłego proboszcza w Nieczajnie Górnej.W spotkaniu uczestniczyli również Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej Stanisław Początek oraz nauczyciele z terenu dekanatu dąbrowskiego. Nauczyciele po mszy św. spotkali się w auli im Jana Pawła II na tradycyjnym opłatku, gdzie mieli okazję obejrzeć współczesną wersję jasełek, przygotowanych przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Po przedstawieniu wszyscy zgromadzeni tradycyjnie dzielili się opłatkiem oraz śpiewali wspólnie kolędy. Gospodarzami tegorocznego spotkania opłatkowego byli nauczyciele z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Dąbrowie Tarnowskiej.