1. Spotkanie karnawałowe w Starostwie Powiatowym

Spotkanie karnawałowe w Starostwie Powiatowym

W czwartek 31 stycznia w sali narad Starostwa Powiatowego odbyło się spotkanie karnawałowe dla wychowanków Warsztatów Terapii Zajęciowej. Impreza została zorganizowana przez Starostę Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego i Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń". Wśród zaproszonych gości obecni byli: Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Wiceburmistrz Marek Minorczyk, Sekretarz Gminy Dąbrowa Tarnowska Barbara Sobecka-Mikos, Kierownik WTZ Ryszard Micek, Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Bogusława Molak, Dyrektor Miejskiej Bibliotek Publicznej Jadwiga Kusior, Kierownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Agnieszka Anioł-Głuszek, Radni Rady Powiatu Ryszard Morelewski i Andrzej Kita oraz podopieczni Warsztatów Terapii Zajęciowej w Dąbrowie Tarnowskiej wraz z rodzicami. Po przemówieniach i ciepłym posiłku wszyscy goście bawili się przy utworach muzycznych przygotowanych przez wychowanka WTZ Marcina Bezaka. Jednak najważniejszym punktem spotkania było przekazanie elektrycznego wózka inwalidzkiego ufundowanego przez Niezrzeszonych Dąbrowiaków z Chicago dla Łukasza Burgla.