1. Spotkanie interdyscyplinarne partnerów projektu „Bezpieczna Szkoła”

Spotkanie interdyscyplinarne partnerów projektu „Bezpieczna Szkoła”

W spotkaniu udział wzięli następujący partnerzy:
- Wójt Gminy Olesno, Pan Witold Morawiec;

W związku z realizowaniem przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu projektu dotyczącego Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa w Szkole, mającego na celu uzyskanie Certyfikatu BEZPIECZNEJ SZKOŁY, Dyrektor ZSP w Brniu Pan Jarosław Boryczka oraz Koordynatorzy Projektu: Pani Joanna Janus, Agata Dziedzic – Stolińska oraz Pan Mirosław Panek zorganizowali dnia 8 grudnia 2008 r., interdyscyplinarne spotkanie z partnerami projektu. W spotkaniu udział wzięli następujący partnerzy:- reprezentanci Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej: Pani Mariola Smolorz oraz Pan Stanisław Krawiec;- przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Dąbrowie Tarnowskiej: mł. insp. Bogdan Tabiś oraz nadkom. Maciej Kisielka ;- Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Dąbrowie Tarnowskiej: Pani Bogusława Molak oraz psycholog Pani Anna Kijak;- Wójt Gminy Olesno, Pan Witold Morawiec;- Kierownik Szkolenia Praktycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu, Pani Aleksandra Toczek;- przedstawiciele Rady Rodziców Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu: Pani Dorota Przybyło i Anna Gawłowicz;- reprezentanci uczniów ZSP w Brniu: Anna Pyzik (kl. IV TIŚM), Artur Bożek (III TB). Uczestnicy spotkania zostali zapoznani z priorytetami przedsięwzięcia oraz zadaniami szczegółowymi, wyznaczonymi do realizacji na czas projektu, tj. od czerwca 2008 do stycznia 2010 roku. Projekt zintegrowanej polityki bezpieczeństwa jest koordynowany przez Małopolską Komendę Wojewódzką Policji w Krakowie.