1. Spotkanie bożonarodzeniowe w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

Spotkanie bożonarodzeniowe w ZSP nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

W dniu 21 grudnia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się spotkanie z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. W spotkaniu uczestniczyli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Ks. Prałat Józef Poremba, Dyrektor ZSP nr 2 Jan Kilian, przedstawiciel Rady Rodziców Zdzisław Kogut, nauczyciele, uczniowie oraz zaproszeni goście. Spotkanie przebiegało w świątecznej miłej atmosferze. Uczniowie tutejszej szkoły przygotowali okolicznościowe przedstawienie jasełkowe. Podczas spotkania wręczono także nagrody i wyróżnienia I etapu regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez Jana Pawła II „Bądź Wielkim".