1. Zaproszenie na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego

1. otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad,
  2. przyjęcie porządku obrad,
  3. przyjęcie protokołu   z   poprzedniej sesji,
  4. sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu,
  5. zapytania i interpelacje radnych,
  6. odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych,
  7. rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Dąbrowskiego za 2017r. wraz z informacją o stanie mienia Powiatu Dąbrowskiego:
    - wystąpienie Starosty Dąbrowskiego,
    - dyskusja,
  8. podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2018 rok,
  9. podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej za 2017 rok,
  10. podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Dąbrowskiego w zakresie braku kontroli ze strony Starosty Dąbrowskiego nad działalnością Gminnej Spółki Wodnej w Dąbrowie Tarnowskiej,
  11. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem części powierzchni zlokalizowanej w Pawilonie „C” Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej,
  12. podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Dąbrowskiego na rok 2018,
  13. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Gręboszów na dofinansowanie zadania pn. „Budowa pomnika dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Gręboszowie”,
  14. podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Radgoszcz zadania zarządzania drogami powiatowymi,
  15. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Radgoszcz dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych,
  16. podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Szczucin zadania zarządzani drogami powiatowymi,
  17. podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Szczucin dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych,
  18. podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli zawarcia porozumienia pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego w przedmiocie podjęcia współpracy w zakresie działań zmierzających do uruchomienia połączeń w ramach publicznego transportu zbiorowego w transporcie kolejowym na linii komunikacyjnej nr 115 Tarnów – Dąbrowa Tarnowska,
  19. sprawozdanie z realizacji w roku 2017 „Programu współpracy Powiatu Dąbrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”,
  20. wolne wnioski,
  21. zamknięcie posiedzenia.
Serdecznie zapraszamy na sesję Rady Powiatu Dąbrowskiego, która odbędzie się w czwartek, 17 maja 2018 roku o godz. 9:00 w sali narad Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej. Proponowany porządek obrad: otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad, przyjęcie porządku obrad, przyjęcie protokołu   z   poprzedniej sesji, sprawozdanie Starosty z prac Zarządu Powiatu w okresie między sesjami Rady Powiatu, zapytania i interpelacje radnych, odpowiedzi na zapytania i interpelacje radnych, rozpatrzenie sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Dąbrowskiego za 2017r. wraz z informacją o stanie mienia Powiatu Dąbrowskiego:- wystąpienie Starosty Dąbrowskiego,- odczytanie uchwały Składu Orzekającego Kolegium Regionalnej Izby Obrachunkowej w Krakowie w sprawie zaopiniowania sprawozdania z wykonania budżetu Powiatu Dąbrowskiego za 2017r. wraz z informacją o stanie mienia Powiatu Dąbrowskiego,- odczytanie wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej,- odczytanie uchwały Regionalnej Izby Obrachunkowej w sprawie zaopiniowania wniosku Komisji Rewizyjnej w sprawie absolutorium dla Zarządu Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z tytułu wykonania budżetu Powiatu Dąbrowskiego za 2017r.,- dyskusja,- podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Powiatu Dąbrowskiego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu za 2017 rok,- podjęcie uchwały w sprawie udzielenia absolutorium Zarządowi Powiatu Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej z tytułu wykonania budżetu za 2017  rok, podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Powiatu Dąbrowskiego na 2018 rok,   podjęcie uchwały w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej za 2017 rok, podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na Starostę Dąbrowskiego w zakresie braku kontroli ze strony Starosty Dąbrowskiego nad działalnością Gminnej Spółki Wodnej w Dąbrowie Tarnowskiej, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem części powierzchni zlokalizowanej w Pawilonie „C” Zespołu Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej, podjęcie uchwały zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy aptek ogólnodostępnych na terenie Powiatu Dąbrowskiego na rok 2018, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Gminie Gręboszów na dofinansowanie zadania pn. „Budowa pomnika dla uczczenia 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w Gręboszowie”, podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Radgoszcz zadania zarządzania drogami powiatowymi, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Radgoszcz dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych, podjęcie uchwały w sprawie powierzenia Gminie Szczucin zadania zarządzani drogami powiatowymi, podjęcie uchwały w sprawie udzielenia Gminie Szczucin dotacji na letnie utrzymanie dróg powiatowych, podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia woli zawarcia porozumienia pomiędzy jednostkami samorządu terytorialnego w przedmiocie podjęcia współpracy w zakresie działań zmierzających do uruchomienia połączeń w ramach publicznego transportu zbiorowego w transporcie kolejowym na linii komunikacyjnej nr 115 Tarnów – Dąbrowa Tarnowska, sprawozdanie z realizacji w roku 2017 „Programu współpracy Powiatu Dąbrowskiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego”, wolne wnioski, zamknięcie posiedzenia.