Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Rodzinnie i integracyjnie z „Pomocną Dłonią”

Rodzinnie i integracyjnie z „Pomocną Dłonią”

Rodzinnie i integracyjnie z „Pomocną Dłonią”

W niedzielę, 3 czerwca 2018 roku starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski uczestniczył w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym połączonym z festynem, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację osób niepełnosprawnych.

Niezwykle radosny i pogodny festyn, który odbył się w stolicy powiatu, był pełen zabawy i różnych atrakcji. Na scenie pojawili się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiając „Tęczową Jedynkę”, grupa teatralna Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy, która w humorystyczny sposób zaprezentowała jak to jest „Na straganie”, a także Julia Kądzielawa z koncertem „Dąbrowskie Talenty”.  

O dobrą zabawę uczestników festynu zadbali wodzireje, a o muzykę Jan Wojdak „Tęczowymi Piosenkami” i zespół WTZ „Golden Boys”. Blok programowy zaprezentowali również „DDK i Goście”.

Uczestnicy pikniku mogli między innymi skorzystać z przejażdżki powozem konnym lub kucykami, skosztować potraw z grilla i wiejskich przysmaków na stoiskach placówek działających pod skrzydłami „Pomocnej Dłoni”, a także wziąć udział w loterii fantowej. Nie zabrakło wesołego miasteczka i atrakcji dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa medycznego. Zaprezentowała się również dąbrowska Policja i Grupa Motocyklowa „Powiśle”.  

Gwiazdą wieczoru był Piotr Kita, a festyn zakończył się losowaniem nagród głównych, wśród, których była również nagroda ufundowana przez starostę Tadeusza Kwiatkowskiego.

Piknik został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowski Dom Kultury i przebiegał pod patronatem posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego, starosty dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego.

mags

W niedzielę, 3 czerwca 2018 roku starosta dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski uczestniczył w Rodzinnym Pikniku Integracyjnym połączonym z festynem, z którego dochód zostanie przeznaczony na rehabilitację osób niepełnosprawnych. Niezwykle radosny i pogodny festyn, który odbył się w stolicy powiatu, był pełen zabawy i różnych atrakcji. Na scenie pojawili się uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej przedstawiając „Tęczową Jedynkę”, grupa teatralna Środowiskowego Domu Samopomocy w Oleśnicy, która w humorystyczny sposób zaprezentowała jak to jest „Na straganie”, a także Julia Kądzielawa z koncertem „Dąbrowskie Talenty”.   O dobrą zabawę uczestników festynu zadbali wodzireje, a o muzykę Jan Wojdak „Tęczowymi Piosenkami” i zespół WTZ „Golden Boys”. Blok programowy zaprezentowali również „DDK i Goście”. Uczestnicy pikniku mogli między innymi skorzystać z przejażdżki powozem konnym lub kucykami, skosztować potraw z grilla i wiejskich przysmaków na stoiskach placówek działających pod skrzydłami „Pomocnej Dłoni”, a także wziąć udział w loterii fantowej. Nie zabrakło wesołego miasteczka i atrakcji dla najmłodszych. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz ratownictwa medycznego. Zaprezentowała się również dąbrowska Policja i Grupa Motocyklowa „Powiśle”.   Gwiazdą wieczoru był Piotr Kita, a festyn zakończył się losowaniem nagród głównych, wśród, których była również nagroda ufundowana przez starostę Tadeusza Kwiatkowskiego. Piknik został zorganizowany przez Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Pomocna Dłoń” w Dąbrowie Tarnowskiej oraz Dąbrowski Dom Kultury i przebiegał pod patronatem posła na Sejm RP Wiesława Krajewskiego, starosty dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego i burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego. mags