1. Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse 2009

Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse 2009

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Przypominany o trwającym naborze wniosków w Regionalnym Konkursie Grantowym Programu "Równać Szanse 2009". Termin składania wniosków upływa 10 października 2009 roku. W konkursie o dotacje do 7 000 zł na projekty rozpoczynające się nie wcześniej niż 1 stycznia 2010 roku i trwające nie dłużej niż do 30 czerwca 2010 roku mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, gminne domy kultury i gminne biblioteki oraz nieformalne grupy dorosłych, które chcą założyć organizację pozarządową, z terenów wiejskich i małych miast (do 20 000 mieszkańców). Celem projektów realizowanych w ramach Programu jest wyrównywanie szans na dobry start w dorosłe życie młodzieży w wieku 13 - 19 lat z małych miejscowości. Informacje o konkursie, zasady i kryteria oceny merytorycznej oraz link do elektronicznego formularza znajdą Państwo na stronie www.rownacszanse.pl. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z konkursem prosimy o kontakt z fundacją lub z odpowiednim partnerem regionalnym programu. Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!