1. Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS 2014

Powiatowy Konkurs Wiedzy Ogólnej OMNIBUS 2014

Tytuł „OMNIBUSA 2014” wywalczyła  Magdalena Karaś  z Gimnazjum w Szczucinie;

II miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Bednarzowi z Gimnazjum w Borkach;

III miejsce otrzymała Edyta Garbarz z Gimnazjum w Oleśnie.

5 czerwca 2014r. w Gimnazjum w Szczucinie odbył się finał Powiatowego Konkursu wiedzy ogólnej OMNIBUS zorganizowany przez nauczycieli Gimnazjum w Szczucinie: Beatę Dzięgiel i Edytę Cieśla. Nagrody dla laureatów ufundował Starosta Dąbrowski Tadeusz Kwiatkowski oraz Burmistrz Miasta i Gminy Szczucin Jan Sipior. Do konkursu przystąpiło 8 szkół : Gimnazjum w Borkach, Gimnazjum w Oleśnie, Gimnazjum w Radwanie, Gimnazjum w Radgoszczy, Zespół Szkół w Bolesławiu, Publiczne Gimnazjum nr1 w Dąbrowie Tarnowskiej, Publiczne Gimnazjum nr 3 w Gruszowie Wielkim i Gimnazjum w Szczucinie.Każda szkoła reprezentowana była przez trzech uczniów. Rywalizacja przebiegała w dwóch etapach. Pierwszy to test wiedzy ogólnej. W drugiej części zadaniem uczniów było wykazać się nie tylko wiedzą ale również sprytem. Tytuł „OMNIBUSA 2014” wywalczyła  Magdalena Karaś  z Gimnazjum w Szczucinie; II miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Bednarzowi z Gimnazjum w Borkach; III miejsce otrzymała Edyta Garbarz z Gimnazjum w Oleśnie. Całość uświetnił występ grupy tanecznej z Gimnazjum w Szczucinie pod kierunkiem Anety Szlązak.