Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowy Finał Gimnazjady Chłopców w piłce nożnej

Powiatowy Finał Gimnazjady Chłopców w piłce nożnej

W dniu 29.05.2008r. w Woli Żelichowskiej odbył się Powiatowy Finał Gimnazjady Chłopców w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły reprezentacje trzech gimnazjów, które wcześniej wygrały swoje półfinały. Były to: Gimnazjum w Radgoszczy, Gimnazjum w Borkach oraz Gimnazjum w Woli Żelichowskiej.

III miejsce Gimnazjum w Woli Żelichowskiej

Puchary, medale oraz dyplomy ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, które zwycięzcom wręczyli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa oraz Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Lesław Wieczorek.

W dniu 29.05.2008r. w Woli Żelichowskiej odbył się Powiatowy Finał Gimnazjady Chłopców w piłce nożnej. Do rywalizacji stanęły reprezentacje trzech gimnazjów, które wcześniej wygrały swoje półfinały. Były to: Gimnazjum w Radgoszczy, Gimnazjum w Borkach oraz Gimnazjum w Woli Żelichowskiej. Wyniki zawodów: Gimnazjum Borki – Gimnazjum Wola Żelichowska 1:0 Gimnazjum Radgoszcz – Gimnazjum Wola Żelichowska 0:0 Gimnazjum Borki – Gimnazjum Radgoszcz 1:1 Tabela końcowa zawodów: I miejsce Gimnazjum w Borkach II miejsce Gimnazjum w Radgoszczy III miejsce Gimnazjum w Woli Żelichowskiej Puchary, medale oraz dyplomy ufundowało Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej, które zwycięzcom wręczyli: Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski, Wicestarosta Tadeusz Kwiatkowski, Przewodniczący Rady Powiatu Robert Kądzielawa oraz Przewodniczący Komisji Edukacji i Polityki Społecznej Lesław Wieczorek.