1. Powiatowe Igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Powiatowe Igrzyska w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców

Wyniki zawodów w kategorii chłopców:

I miejsce SP Nieczajna Górna – opiekun Renata Sojka
II miejsce SP Samocice
III miejsce SP Zabrnie
IV miejsce SP Olesno
V miejsce SP Szczucin
VI miejsce SP Słupiec
.
Skład zwycięskiej drużyny chłopców z Nieczajnej Górnej:

1. Sojka Filip
2. Leżoń Michał
3. Guzik Artur
4. Bartoń Paweł
5. Wąż Daniel
6. Wójcik Mateusz
7. Rokocz Patryk
8. Kijak Kamil
9. Kawa Bartłomiej

Wyniki Turnieju w kategorii dziewcząt:

I miejsce SP Słupiec – opiekun Grażyna Duda
II miejsce SP Borki
III miejsce SP Olesno
IV miejsce SP Bolesław
V miejsce SP Nieczajna Górna
VI miejsce SP Zabrnie

Skład zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej ze Słupca:

1. Sendor Zuzanna
2. Łachut Magdalena
3. Fijał Joanna
4. Niziołek Aleksandra
5. Urbaś Katarzyna
6. Woźniak Angelika
7. Pisarczyk Alicja
8. Graczkowska Dominika
9. Irla Izabela
10. Sendor Wiktoria

W dniach 8 i 9 marca br. rozegrane zostały zawody w mini siatkówce dziewcząt i chłopców szkół podstawowych Powiatu Dąbrowskiego. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabrniu. Najlepszą zawodniczką Powiatowych Igrzysk w siatkówce okazała się Aleksandra Niziołek ze Szkoły Podstawowej w Słupcu natomiast najlepszym zawodnikiem Turnieju został Klaudiusz Woźniak ze Szkoły Podstawowej w Samocicach.Organizacja i sędziowanie na zawodach przypadła Marianowi Skowronowi nauczycielowi wych. fizycznego w Szkole Podstawowej w Zabrniu. Wyniki zawodów w kategorii chłopców: I miejsce SP Nieczajna Górna – opiekun Renata SojkaII miejsce SP SamociceIII miejsce SP ZabrnieIV miejsce SP OlesnoV miejsce SP SzczucinVI miejsce SP Słupiec.Skład zwycięskiej drużyny chłopców z Nieczajnej Górnej: 1. Sojka Filip2. Leżoń Michał3. Guzik Artur4. Bartoń Paweł5. Wąż Daniel6. Wójcik Mateusz7. Rokocz Patryk8. Kijak Kamil9. Kawa Bartłomiej Wyniki Turnieju w kategorii dziewcząt: I miejsce SP Słupiec – opiekun Grażyna DudaII miejsce SP BorkiIII miejsce SP OlesnoIV miejsce SP BolesławV miejsce SP Nieczajna GórnaVI miejsce SP Zabrnie Skład zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej ze Słupca: 1. Sendor Zuzanna2. Łachut Magdalena3. Fijał Joanna4. Niziołek Aleksandra5. Urbaś Katarzyna6. Woźniak Angelika7. Pisarczyk Alicja8. Graczkowska Dominika9. Irla Izabela10. Sendor Wiktoria Zwycięzcy zawodów będą reprezentowali Powiat Dąbrowski w zawodach rejonowych w Tarnowie.