1. Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym

Zawody sędziowali Stanisław Dąbroś i Marek Konieczny.

W kategorii dziewcząt startowało 20 zawodniczek z 8 szkół powiatu dąbrowskiego.

Wyniki turnieju:

• Indywidualne

1 miejsce Natalia Wróbel – SP Szczucin

2 miejsce Kamila Golonka – SP Pilcza Żelichowska

3 miejsce Natalia Moskal – SP Zabrnie

4 miejsce Weronika Wrona – SP Olesno

5 miejsce Gabriela Łucek  – SP Olesno

6 miejsce Aleksandra  Topór - SP Borki

• Drużynowo

1 miejsce SP Szczucin (Natalia Wróbel, Joanna Kułaga, Agnieszka Dobrowolska)

2 miejsce SP Zabrnie (Natalia Moskal, Magdalena Głód, Wiktoria Lubacz)

3 miejsce SP Zalipie (Justyna Lelek, Ewelina Tarka, Natalia Rajca )

4 miejsce SP Olesno (Gabriela Łucek, Weronika Wrona)

W kategorii chłopców startowało 21 zawodników z 9 szkół powiatu.

Wyniki turnieju:

• Indywidualne

1 miejsce Przemysław Błocho – SP Radgoszcz

2 miejsce Adrian  Kądzielawa – SP Olesno

3 miejsce Bartosz  Żurawski – SP Radgoszcz

4 miejsce Dominik  Leżoń – SP Pilcza Żelichowska

5 miejsce Tomasz Baran – SP Radgoszcz

6 miejsce Przemysław Strycharz – SP Olesno

• Drużynowo

1 miejsce SP Radgoszcz I (Przemysław Błocho,  Bartosz Żurawski)

2 miejsce SP Olesno (Adrian Kądzielawa, Przemysław Strycharz)

3 miejsce SP Radgoszcz II (Bartosz Mołek, Tomasz Baran)

4 miejsce SP Pilcza Żelichowska (Dominik Leżoń,  Dominik Kaczmarczyk)

W dniach 19-20.11.2013r. w Zespole Szkół w Borkach rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym organizowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz samorząd powiatowy. Zawody sędziowali Stanisław Dąbroś i Marek Konieczny.   W kategorii dziewcząt startowało 20 zawodniczek z 8 szkół powiatu dąbrowskiego. Wyniki turnieju: Indywidualne 1 miejsce Natalia Wróbel – SP Szczucin 2 miejsce Kamila Golonka – SP Pilcza Żelichowska 3 miejsce Natalia Moskal – SP Zabrnie 4 miejsce Weronika Wrona – SP Olesno 5 miejsce Gabriela Łucek  – SP Olesno 6 miejsce Aleksandra  Topór - SP Borki Drużynowo 1 miejsce SP Szczucin (Natalia Wróbel, Joanna Kułaga, Agnieszka Dobrowolska) 2 miejsce SP Zabrnie (Natalia Moskal, Magdalena Głód, Wiktoria Lubacz) 3 miejsce SP Zalipie (Justyna Lelek, Ewelina Tarka, Natalia Rajca ) 4 miejsce SP Olesno (Gabriela Łucek, Weronika Wrona) W kategorii chłopców startowało 21 zawodników z 9 szkół powiatu. Wyniki turnieju: Indywidualne 1 miejsce Przemysław Błocho – SP Radgoszcz 2 miejsce Adrian  Kądzielawa – SP Olesno 3 miejsce Bartosz  Żurawski – SP Radgoszcz 4 miejsce Dominik  Leżoń – SP Pilcza Żelichowska 5 miejsce Tomasz Baran – SP Radgoszcz 6 miejsce Przemysław Strycharz – SP Olesno Drużynowo 1 miejsce SP Radgoszcz I (Przemysław Błocho,  Bartosz Żurawski) 2 miejsce SP Olesno (Adrian Kądzielawa, Przemysław Strycharz) 3 miejsce SP Radgoszcz II (Bartosz Mołek, Tomasz Baran) 4 miejsce SP Pilcza Żelichowska (Dominik Leżoń,  Dominik Kaczmarczyk) Nagrody i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu Powiatu Dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Puchary i medale w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali nauczyciele wychowania fizycznego z poszczególnych szkół.