Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców

15 marca br. w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny reprezentujące wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Dąbrowskiego.

Mecze dziewcząt zostały rozegrane systemem każdy z każdym 2 x 7 minut.

ZSP Nr 2 w DT - ZSP Nr 1 w DT - 0:1

I miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna reprezentująca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, w składzie: Magdalena Skotnicka, Anna Warzecha, Aleksandra Sikora, Joanna Warzecha, Anna Bączek, Romana Krawczyk, Justyna Sieradzka, Małgorzata Sieradzka, Aneta Pustuła, Monika Sokół, Magdalena Łabuz, Dorota Chrabąszcz, Anna Przybyło i Aneta Paciorek .

Końcowa klasyfikacja rywalizacji w kategorii dziewcząt:

I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie
II miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
III miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu
IV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej

Mecze chłopców zostały rozegrane systemem każdy z każdym 2 x 10 minut.

ZSP Nr 2 DT – ZSP Nr 1 DT – 10:14

I miejsce w kategorii chłopców wywalczyli uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, w składzie: Jakub Świątek, Arkadiusz Stręk, Konrad Klimaj, Sebastian Zych, Dariusz Kijowski, Wojciech Labak, Sławomir Pudełko, Kamil Seternus, Zbigniew Błocho, Bartłomiej Janeczek, Mirosław Banaś, Karol Janusiewicz i Bartłomiej Cholewa .

Końcowa klasyfikacja rywalizacji w kategorii chłopców:
I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
II miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej
IV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie

Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju zdobyła Dorota Chrabąszcz z drużyny reprezentującej ZSP w Szczucinie, natomiast tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Wojciech Labak reprezentujący ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej.

Zawodnikom Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców sędziował Adam Naleźny.

Nagrody, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, w postaci pucharów, dyplomów, statuetek i medali wręczały nauczycielki wychowania fizycznego Jolanta Borsa i Kinga Gajek.

15 marca br. w Hali Widowiskowo - Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców. Do turnieju przystąpiły drużyny reprezentujące wszystkie szkoły ponadgimnazjalne Powiatu Dąbrowskiego. Mecze dziewcząt zostały rozegrane systemem każdy z każdym 2 x 7 minut. Wyniki meczów dziewcząt : ZSP w Brniu – ZSP Nr 2 w DT - 2:1ZSP Nr 1 w DT – ZSP w Szczucinie - 2:2ZSP w Brniu - ZSP Nr 1 w DT - 2:4ZSP Nr 2 w DT - ZSP w Szczucinie - 2:3ZSP w Brniu – ZSP w Szczucinie - 0:3ZSP Nr 2 w DT - ZSP Nr 1 w DT - 0:1 I miejsce w kategorii dziewcząt wywalczyła drużyna reprezentująca Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie, w składzie: Magdalena Skotnicka, Anna Warzecha, Aleksandra Sikora, Joanna Warzecha, Anna Bączek, Romana Krawczyk, Justyna Sieradzka, Małgorzata Sieradzka, Aneta Pustuła, Monika Sokół, Magdalena Łabuz, Dorota Chrabąszcz, Anna Przybyło i Aneta Paciorek . Końcowa klasyfikacja rywalizacji w kategorii dziewcząt: I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w SzczucinieII miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BrniuIV miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 Dąbrowie Tarnowskiej Mecze chłopców zostały rozegrane systemem każdy z każdym 2 x 10 minut. Wyniki meczów chłopców: ZSP Breń - ZSP Nr 2 DT - 3:10ZSP Nr 1 DT – ZSP Szczucin – 12:5ZSP Breń – ZSP Nr 1 DT - 4:13ZSP Nr 2 DT - ZSP Szczucin – 10:9ZSP Breń – ZSP Szczucin - 9:7ZSP Nr 2 DT – ZSP Nr 1 DT – 10:14 I miejsce w kategorii chłopców wywalczyli uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej, w składzie: Jakub Świątek, Arkadiusz Stręk, Konrad Klimaj, Sebastian Zych, Dariusz Kijowski, Wojciech Labak, Sławomir Pudełko, Kamil Seternus, Zbigniew Błocho, Bartłomiej Janeczek, Mirosław Banaś, Karol Janusiewicz i Bartłomiej Cholewa . Końcowa klasyfikacja rywalizacji w kategorii chłopców:I miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie TarnowskiejII miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Dąbrowie TarnowskiejIII miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w BrniuIV miejsce - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Szczucinie Tytuł najlepszej zawodniczki turnieju zdobyła Dorota Chrabąszcz z drużyny reprezentującej ZSP w Szczucinie, natomiast tytuł najlepszego zawodnika wywalczył Wojciech Labak reprezentujący ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawodnikom Powiatowej Licealiady w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców sędziował Adam Naleźny. Nagrody, ufundowane przez Zarząd Powiatu Dąbrowskiego, w postaci pucharów, dyplomów, statuetek i medali wręczały nauczycielki wychowania fizycznego Jolanta Borsa i Kinga Gajek.