Powiatowa Licealiada w pływaniu
W dniu 9 listopada 2009 r. na krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej zostały przeprowadzone zawody pływackie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych: ZSP Nr 1 i Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej ,ZSP w Szczucinie i ZSP w Brniu.
Zawody obejmowały wyścig sztafetowy 10 x 50 m stylem dowolnym i zawody indywidualne – 50 m stylem klasycznym lub dowolnym ( każdy zawodnik mógł wybrać 1 styl.)
Zwycięzcy w każdej kategorii zostali uhonorowani dyplomami ,medalami i pucharami ,ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.
Do finału wojewódzkiego awansują sztafety i 4 pierwsze miejsca indywidualne.
Organizatorzy zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Miejsko Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.
Sędzia zawodów : Bartłomiej Błoniarz
WYNIKI ZAWODÓW:
Wyniki sztafet chłopców :
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu z czasem 6.24,94 zdobyła sztafeta z ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej
Skład sztafety: Arkadiusz Leżoń, Szczepan Lach, Krzysztof Osak, Maciej Skoczylas, Wojciech Labok, Daniel Wajda, Przemysław Węgrzyn, Piotr Musiał, Kamil Kochanek i Paweł Zając.
II miejsce - z czasem 6. 32,14 zdobyła sztafeta z ZSP w Szczucinie
III miejsce - 7.35,10 - ZSP Breń
IV miejsce - 7.40,47 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
W sztafetach dziewcząt - startowała tylko sztafeta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - zapewniając sobie tytuł Mistrza Powiatu.
Skład sztafety : Anna Owca , Aleksandra Chwałek ,Aleksandra Leżoń ,Marcelina Czosnyka , Aleksandra Stachura ,Anna Dojka , Joanna Olesińska ,Aleksandra Jarosz ,Natalia Światłowska i Anna Michoń .
Zawody indywidualne dziewczęta :
- 50 m stylem klasycznym
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła Aleksandra Leżoń z czasem 59,36 – ze ZSP Nr 1 D.T.
II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu - Aleksandra Jarosz - z czasem 1.05,76 - ZSP Nr 1 D.T.
III miejsce - Katarzyna Taraszka - 1.13,34 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
- 50 m stylem dowolnym
Mistrz Powiatu - Joanna Olesińska - pokonała 50 m w czasie 45,14 – uczennica ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska.
II miejsce - Marcelina Czosnyka – czas 45,27 - ZSP Nr 1 D.T.
III miejsce - Anna Owca - z czasem 45,59 - ZSP Nr 1 D.T.
IV miejsce - Aleksandra Chwałek - 46,15 – ZSP Nr 1 D.T.
Zawody indywidualne – chłopcy :
50 m – styl klasyczny
Mistrz Powiatu - Mateusz Czub - czas 45,52 - uczeń ZSP ze Szczucina
V-ce Mistrz Powiatu - Arkadiusz Gadziała- czas – 50,43 również uczeń ZSP Szczucin
III miejsce - Mateusz Ciepiela - czas 53,56 - ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska
IV miejsce – Adam Zaleski – z czasem 59,03 - uczeń ZSP w Brniu
50 m – styl dowolny
I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobył z czasem 31,12 Adam Stadyk – uczeń ZSP Szczucin
II miejsce - Krzysztof Osak – czas 35,72 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
III miejsce - Mariusz Nowak - czas 36,11 – uczeń z ZSP w Brniu
IV miejsce - Kamil Kochanek – z czasem 36,83 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska
Przejdź do strony Wydziału Geodezji e-Puap
Przejdź do strony Elektroniczna Platforma
Usług Administracji Publicznej CEIDG
Przejdź do strony Centralna Ewidencja i Informacja
o Działalności Gospodarczej Przejdź do strony Dziennik Województwa
Małopolskiego Przejdź do strony Dziennik Ustaw
dziennikustaw.gov.pl Przejdź do strony Monitor Polski
monitorpolski.gov.pl Przejdź do strony Program ochrony powietrza
dla województwa małopolskiego Przejdź do strony Baza teleadresowa
podmiotów i organizacji pozarządowych realizujących
oddziaływania wobec osób stosujących przemoc w rodzinie
w Dąbrowie Tarnowskiej
ul. B. Joselewicza 5