Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Powiatowa Licealiada w pływaniu

Powiatowa Licealiada w pływaniu

W dniu 9 listopada 2009 r. na krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej zostały przeprowadzone zawody pływackie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych: ZSP Nr 1 i Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej ,ZSP w Szczucinie i ZSP w Brniu.

Zawody obejmowały wyścig sztafetowy 10 x 50 m stylem dowolnym i zawody indywidualne – 50 m stylem klasycznym lub dowolnym ( każdy zawodnik mógł wybrać 1 styl.)

Zwycięzcy w każdej kategorii zostali uhonorowani dyplomami ,medalami i pucharami ,ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej.

Do finału wojewódzkiego awansują sztafety i 4 pierwsze miejsca indywidualne.

Organizatorzy zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Miejsko Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Sędzia zawodów : Bartłomiej Błoniarz

WYNIKI ZAWODÓW:

Wyniki sztafet chłopców :

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu z czasem 6.24,94 zdobyła sztafeta z ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej

Skład sztafety: Arkadiusz Leżoń, Szczepan Lach, Krzysztof Osak, Maciej Skoczylas, Wojciech Labok, Daniel Wajda, Przemysław Węgrzyn, Piotr Musiał, Kamil Kochanek i Paweł Zając.

II miejsce - z czasem 6. 32,14 zdobyła sztafeta z ZSP w Szczucinie

III miejsce - 7.35,10 - ZSP Breń

IV miejsce - 7.40,47 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

W sztafetach dziewcząt - startowała tylko sztafeta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - zapewniając sobie tytuł Mistrza Powiatu.

Skład sztafety : Anna Owca , Aleksandra Chwałek ,Aleksandra Leżoń ,Marcelina Czosnyka , Aleksandra Stachura ,Anna Dojka , Joanna Olesińska ,Aleksandra Jarosz ,Natalia Światłowska i Anna Michoń .

Zawody indywidualne dziewczęta :

- 50 m stylem klasycznym

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła Aleksandra Leżoń z czasem 59,36 – ze ZSP Nr 1 D.T.

II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu - Aleksandra Jarosz - z czasem 1.05,76 - ZSP Nr 1 D.T.

III miejsce - Katarzyna Taraszka - 1.13,34 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

- 50 m stylem dowolnym

Mistrz Powiatu - Joanna Olesińska - pokonała 50 m w czasie 45,14 – uczennica ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska.

II miejsce - Marcelina Czosnyka – czas 45,27 - ZSP Nr 1 D.T.

III miejsce - Anna Owca - z czasem 45,59 - ZSP Nr 1 D.T.

IV miejsce - Aleksandra Chwałek - 46,15 – ZSP Nr 1 D.T.

Zawody indywidualne – chłopcy :

50 m – styl klasyczny

Mistrz Powiatu - Mateusz Czub - czas 45,52 - uczeń ZSP ze Szczucina

V-ce Mistrz Powiatu - Arkadiusz Gadziała- czas – 50,43 również uczeń ZSP Szczucin

III miejsce - Mateusz Ciepiela - czas 53,56 - ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska

IV miejsce – Adam Zaleski – z czasem 59,03 - uczeń ZSP w Brniu

50 m – styl dowolny

I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobył z czasem 31,12 Adam Stadyk – uczeń ZSP Szczucin

II miejsce - Krzysztof Osak – czas 35,72 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

III miejsce - Mariusz Nowak - czas 36,11 – uczeń z ZSP w Brniu

IV miejsce - Kamil Kochanek – z czasem 36,83 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska

W dniu 9 listopada 2009 r. na krytej pływalni w Dąbrowie Tarnowskiej zostały przeprowadzone zawody pływackie dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji przystąpili uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych: ZSP Nr 1 i Nr 2 z Dąbrowy Tarnowskiej ,ZSP w Szczucinie i ZSP w Brniu. Zawody obejmowały wyścig sztafetowy 10 x 50 m stylem dowolnym i zawody indywidualne – 50 m stylem klasycznym lub dowolnym ( każdy zawodnik mógł wybrać 1 styl.) Zwycięzcy w każdej kategorii zostali uhonorowani dyplomami ,medalami i pucharami ,ufundowanymi przez Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej. Do finału wojewódzkiego awansują sztafety i 4 pierwsze miejsca indywidualne. Organizatorzy zawodów: Powiatowy Szkolny Związek Sportowy i Miejsko Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Sędzia zawodów : Bartłomiej Błoniarz WYNIKI ZAWODÓW: Wyniki sztafet chłopców : I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu z czasem 6.24,94 zdobyła sztafeta z ZSP Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej Skład sztafety: Arkadiusz Leżoń, Szczepan Lach, Krzysztof Osak, Maciej Skoczylas, Wojciech Labok, Daniel Wajda, Przemysław Węgrzyn, Piotr Musiał, Kamil Kochanek i Paweł Zając. II miejsce - z czasem 6. 32,14 zdobyła sztafeta z ZSP w Szczucinie III miejsce - 7.35,10 - ZSP Breń IV miejsce - 7.40,47 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska W sztafetach dziewcząt - startowała tylko sztafeta z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej - zapewniając sobie tytuł Mistrza Powiatu. Skład sztafety : Anna Owca , Aleksandra Chwałek ,Aleksandra Leżoń ,Marcelina Czosnyka , Aleksandra Stachura ,Anna Dojka , Joanna Olesińska ,Aleksandra Jarosz ,Natalia Światłowska i Anna Michoń . Zawody indywidualne dziewczęta : - 50 m stylem klasycznym I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobyła Aleksandra Leżoń z czasem 59,36 – ze ZSP Nr 1 D.T. II miejsce – V-ce Mistrz Powiatu - Aleksandra Jarosz - z czasem 1.05,76 - ZSP Nr 1 D.T. III miejsce - Katarzyna Taraszka - 1.13,34 – ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska - 50 m stylem dowolnym Mistrz Powiatu - Joanna Olesińska - pokonała 50 m w czasie 45,14 – uczennica ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska. II miejsce - Marcelina Czosnyka – czas 45,27 - ZSP Nr 1 D.T. III miejsce - Anna Owca - z czasem 45,59 - ZSP Nr 1 D.T. IV miejsce - Aleksandra Chwałek - 46,15 – ZSP Nr 1 D.T. Zawody indywidualne – chłopcy : 50 m – styl klasyczny Mistrz Powiatu - Mateusz Czub - czas 45,52 - uczeń ZSP ze Szczucina V-ce Mistrz Powiatu - Arkadiusz Gadziała- czas – 50,43 również uczeń ZSP Szczucin III miejsce - Mateusz Ciepiela - czas 53,56 - ZSP Nr 2 Dąbrowa Tarnowska IV miejsce – Adam Zaleski – z czasem 59,03 - uczeń ZSP w Brniu 50 m – styl dowolny I miejsce i tytuł Mistrza Powiatu zdobył z czasem 31,12 Adam Stadyk – uczeń ZSP Szczucin II miejsce - Krzysztof Osak – czas 35,72 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska III miejsce - Mariusz Nowak - czas 36,11 – uczeń z ZSP w Brniu IV miejsce - Kamil Kochanek – z czasem 36,83 – ZSP Nr 1 Dąbrowa Tarnowska