1. Powiatowa Licealiada w badmintonie drużynowym

Powiatowa Licealiada w badmintonie drużynowym

Wyniki zawodów:

DZIEWCZĘTA:

III miejsce -  ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Iwona Puła, Oriana Klucz)

CHŁOPCY:

III miejsce - ZSP w Brniu (drużyna  w składzie: Rafał Plata, Bernard Patryjak)

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracowanie: Ewa Plebańska/  DJ 21.11.2016 r.

W dniu 16.11.2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Szczucinie odbyła się powiatowa Licealiada w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców. W zawodach wzięło udział łącznie sześć drużyn reprezentujących Powiatowe Centrum Edukacji i Kompetencji Zawodowych w Szczucinie, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Brniu i Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej. Zawody sędziowała Ewa Plebańska. Wyniki zawodów: DZIEWCZĘTA: I miejsce - PCEiKZ w Szczucinie (drużyna  w składzie: Agnieszka Chrabąszcz, Sylwia Bober) II miejsce - ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna w składzie: Roksana Szpilska, Aleksandra Chrabąszcz) III miejsce -  ZSP w Brniu (drużyna w składzie: Iwona Puła, Oriana Klucz) CHŁOPCY: I miejsce - PCEiKZ w Szczucinie (drużyna  w składzie: Maciej Wójcik, Tomasz Orszulak) II miejsce - ZSP nr 1 w Dąbrowie Tarnowskiej (drużyna w składzie: Rafał Tatarczuch, Tomasz Dyjak, Paweł Leżoń) III miejsce - ZSP w Brniu (drużyna  w składzie: Rafał Plata, Bernard Patryjak) Po zakończonej rywalizacji drużyny nagrodzone zostały medalami oraz dyplomami, które w imieniu Starosty Dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego wręczali opiekunowie drużyn.  Medale i dyplomy dla uczestników zawodów zostały zakupione ze środków dotacji Powiatu Dąbrowskiego przekazanej Powiatowemu Szkolnemu Związkowi Sportowemu w Dąbrowie Tarnowskiej na realizację zadania pn. „Współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży szkół z terenu powiatu dąbrowskiego w ramach Małopolskiego Systemu Współzawodnictwa Sportowego." Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Opracowanie: Ewa Plebańska/  DJ 21.11.2016 r.