1. Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego

Posiedzenie dotyczyło:

W trakcie posiedzenia głos zabrali:
- Przedstawiciele Gmin
- Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej
- Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia
- Powiatowy Inspektor Sanitarny

W dniu 5 lutego 2009r. w Starostwie Powiatowy w Dąbrowie Tarnowskiej odbyło się posiedzenie Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Posiedzeniu przewodniczył Starosta Dąbrowski Wiesław Krajewski. W posiedzeniu oprócz członków zespołu uczestniczyli przedstawiciele gmin a także przedstawiciele instytucji i służb powiatu. Posiedzenie dotyczyło: Organizacja bezpiecznych ferii zimowych dla dzieci i młodzieży w powiecie dąbrowski oraz omówiony został Polski Plan Pandemiczny. W trakcie posiedzenia głos zabrali:- Przedstawiciele Gmin- Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej- Naczelnik Wydziału Rozwoju Lokalnego, Edukacji i Zdrowia- Powiatowy Inspektor Sanitarny W wyniku dyskusji i przedstawionych informacji wynika że gminy przy udziale szkół, ośrodków sportu, oraz domów kultury przygotowały programy zajęć w ramach ferii zimowych dla dzieci i młodzieży.