1. „Pożegnanie Lata – Powitanie Jesieni” – przedszkolaki z wizytą w Starostwie Powiatowym

W dniu dzisiejszym Starostwo Powiatowe w Dąbrowie Tarnowskiej odwiedzili przedszkolaki z Przedszkola nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej. Dzieci zaprezentowały ciekawe i humorystyczne przedstawienie pt. „Pożegnanie Lata – Powitanie Jesieni". Pracownicy urzędu i PCPR z ogromnym zainteresowaniem oglądali występy małych przedszkolaków nagradzając ich gromkimi brawami. Po przedstawieniu dzieci otrzymały z rąk Starosty Dąbrowskiego Wiesława Krajewskiego oraz Wicestarosty Tadeusza Kwiatkowskiego słodycze za pięknie przygotowane przedstawienie.