1. Piknik Rodzinny - Pożegnanie Wakacji 2011

Piknik Rodzinny - Pożegnanie Wakacji 2011

„POŻEGNANIE WAKACJI – BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY”.

- Komenda Miejska Policji w Tarnowie

- Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej

- Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej

- Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Jak w każdym roku nadchodzi koniec wakacji. Dla jednych fakt ten jest przyjmowany słowami „szkoda” a dla innych „nareszcie”.  Dla wszystkich jednak, nowo powołane i utworzone w miejsce dotychczasowego sołectwa, RADY DZIELNIC miasta Szczucina – Wschód  i Zachód wspólnie organizują festyn-piknik rodzinny : „POŻEGNANIE WAKACJI – BEZPIECZNY POWRÓT DO SZKOŁY”. Głównym tematem tej imprezy skierowanej dla dzieci i młodzieży będą kwestie bezpieczeństwa w ruchu drogowym ze szczególnym akcentem skierowanym dla rowerzystów. Za taką koniecznością przemawia specyfika sieci szkół na terenie samego miasta Szczucina jak i okolicznych wiosek oraz fakt przemieszczania się uczniów na rowerach w ciągach dróg krajowej, wojewódzkiej, powiatowych i gminnych. Dla wzbogacenia tego przedsięwzięcia, zaplanowanych treści tematycznych jak również praktycznego zaprezentowania sprzętu , sił i środków(szkoleniowych, prewencyjnych, ratowniczych) stosowanych dla szeroko rozumianego bezpieczeństwa w pikniku uczestniczyć będą : - Komenda Miejska Policji w Tarnowie - Komenda Powiatowa Policji w Dąbrowie Tarnowskiej - Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Dąbrowie Tarnowskiej - Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie SERDECZNIE ZAPRASZAMY!