Fundusze Europejskie
Opcje dostępności Włącz powiększenie czcionki Włącz wysoki kontrast Włącz lektora
Wyszukiwarka Mapa strony
  1. Zmarł wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zmarł wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zmarł wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 czerwca 2019 roku zmarł wieloletni emerytowany Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej

śp. Józef Małek

Z pośredniakiem zetknął się już w roku 1991 gdzie pełnił obowiązki zastępcy Kierownika Biura Pracy, później został zastępcą Rejonowego Urzędu Pracy i w wyniku przekształceń od 2004 roku do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.

 

Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i Bliskich składa Przewodnicząca Rady i Radni Powiatu Dąbrowskiego, Starosta i Wicestarosta oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

 

Uroczystości pogrzebowe śp. Józefa Małka odbędą się dziś 14 czerwca 2019 roku o godzinie 15:00 w kościele parafialnym pw. Wincentego à Paulo w Żelazówce.

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 czerwca 2019 roku zmarł wieloletni emerytowany Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej śp. Józef Małek Z pośredniakiem zetknął się już w roku 1991 gdzie pełnił obowiązki zastępcy Kierownika Biura Pracy, później został zastępcą Rejonowego Urzędu Pracy i w wyniku przekształceń od 2004 roku do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.   Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i Bliskich składa Przewodnicząca Rady i Radni Powiatu Dąbrowskiego, Starosta i Wicestarosta oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.   Uroczystości pogrzebowe śp. Józefa Małka odbędą się dziś 14 czerwca 2019 roku o godzinie 15:00 w kościele parafialnym pw. Wincentego à Paulo w Żelazówce.