1. Zmarł wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

Zmarł wieloletni dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

śp. Józef Małek

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 12 czerwca 2019 roku zmarł wieloletni emerytowany Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej śp. Józef Małek Z pośredniakiem zetknął się już w roku 1991 gdzie pełnił obowiązki zastępcy Kierownika Biura Pracy, później został zastępcą Rejonowego Urzędu Pracy i w wyniku przekształceń od 2004 roku do 2014 roku pełnił funkcję dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Dąbrowie Tarnowskiej.   Wyrazy najgłębszego współczucia dla Rodziny i Bliskich składa Przewodnicząca Rady i Radni Powiatu Dąbrowskiego, Starosta i Wicestarosta oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.   Uroczystości pogrzebowe śp. Józefa Małka odbędą się dziś 14 czerwca 2019 roku o godzinie 15:00 w kościele parafialnym pw. Wincentego à Paulo w Żelazówce.